چاپ شال و روسری

چاپ کوسن

چاپ روی کوسن چاپ عکس روی کوسن سفارش کوسن با طرح دلخواه چاپ رو کوسن

چاپ کوسن بصورت سفارشی حداقل تعداد سفارش 1 عدد

پاسخگوئی از 8 تا 17

فیلم معرفی

چاپ رو مبلی

چاپ رو مبلی

چاپ عکس روی کوسن

چاپ کوسن

چرا ساینا چاپ

چرا ساینا چاپ؟

قیمت و کیفیت

تنوع قیمت

تضمین کیفیت

حداقل سفارش 1 متر

توضیحات

چاپ کوسن

همه‌ی نکات مهم برای چاپ کوسن با بهترین کیفیت

دکوراسیون و نحوه‌ی چیدمان المان‌ها در محیط کار یا محیط منزل تأثیر به‌سزایی در زیباسازی و چشم‌نوازی فضای موردنظر دارد. یکی از شگردهای زیباسازی منازل چاپ روی پارچه است اهمیت این صنعت تا جائی جدی است که در صنایع دیگر مانند چاپ روسری و شال نیز کاربرد فراوانی دارد. آیا شما نیز از یکنواختی فضای خانه خسته شده‌اید؟ چاپ کوسن و چاپ روتختی با طرح و شکل دلخواه یکی از مواردی‌ست که می‌تواند شما را به چیدمان دلخواهتان نزدیک‌تر کند. در این مطلب می‌خواهیم همه‌ی نکات لازم و مهم را در رابطه با چاپ رو کوسن در اختیار شما خواننده‌ی گرامی قرار دهیم. با ما همراه باشید. عمده افرادی برای تولید کوسن از چاپ مخمل استفاده میکنند.

فهرست مطالب

بهترین راه‌حل برای تغییر فضای خانه با چاپ کوسن

طبیعی است که المان‌های چیدمان در هر محیطی پس از مدتی خسته‌کننده و تکراری می‌شوند به همین دلیل ممکن است دوست داشته باشید برای تازه‌سازی فضا عناصری را در دکوارسیون تغییر دهید. همیشه نمی‌توان کلیه‌ی عناصر را یک‌باره عوض کرد و این موضوع منطقی نیز به نظر نمی‌رسد. از سوی دیگر اعمال تغییرات به معنای کنار گذاشتن هزینه و بودجه‌ی لازم است. همه دوست دارند که با کمترین هزینه بهترین تغییرات را اعمال کنند. پس راه‌حل چیست؟ ایجاد تغییراتی کوچک و تأثیرگذار؛ یکی از تأثیرگذارترین کارها چاپ کوسن است.

چاپ عکس روی کوسن چه مزایایی دارد؟

چاپ عکس روی کوسن مزیت‌های زیادی دارد به همین دلیل جزو اولین گزینه‌هایی است که برای تغییر فضای خانه پیشنهاد می‌شود. از مزایای مهم چاپ رو کوسن می‌توان به چند مورد زیر اشاره کرد.

سرعت آماده شدن چاپ انواع کوسن

فرآیند آماده‌سازی چاپ کوسن سرعت بالایی دارد و می‌تواند برای زمان‌هایی که وقت کافی در اختیار ندارید گزینه‌ی بسیار ساده و در دسترسی باشد. برای نمونه زمانی که می‌خواهید مهمانی مهمی برپا کنید و دوست دارید که با تغییر فضای خانه، حال و هوای آن را تازه‌تر و صمیمی‌تر کنید می‌توان از گزینه‌ی چاپ رو کوسن بهره برد.

شخصی‌سازی فضای خانه یا برندینگ در محیط‌های کاری

چاپ کوسن طرح دلخواه شما می‌تواند محیط خانه را برایتان دلچسب کند و با این کار شخصی‌سازی بیشتری بر عناصر خانه اعمال کنید. از سوی دیگر برای محیط‌هایی کاری مانند شرکت‌ها یا محیط‌های اداری چاپ  انواع کوسن می‌تواند جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشد. برای این کار می‌توان از رنگ‌ها و طرح‌هایی که در برند آن شرکت وجود دارد برای چاپ انواع کوسن بهره گرفت.

تغییرات چشمگیر با انتخاب‌های جذاب

با وجود اینکه چاپ عکس روی کوسن تغییر کوچکی به نظر می‌رسد اما درواقع تأثیر بزرگی دارد و می‌تواند فضا را دگرگون کند و محیط را به سمت خودمانی‌تر یا رسمی‌تر شدن سوق دهد، به‌ویژه اگر در انتخاب طرح روی کوسن خلاقه و خاص عمل کنید.

چاپ بر روی کوسن طرح دلخواه شما

چاپ سفارش کوسن با طرح دلخواه باعث می‌شود تا هر فضایی یونیک و خاص به نظر برسد چراکه طرح روی کوسن به نظر شما بستگی دارد و نمونه‌های مشابه در بازار برای فروش وجود ندارند. این موضوع برای کودکان و اتاق بچه‌ها نیز گزینه‌ی بسیار مناسبی است. با چاپ عکس‌های دلخواه فرزندانتان می‌توانید فضای اتاق را برایشان جذاب‌تر و دوست‌داشتنی کنید.

مدت زمان آماده شدن چاپ کوسن

یکی از اصلی‌ترین پرسش‌هایی که ممکن است برای چاپ کوسن طرح دلخواه شما پیش بیاید این است که «مدت زمان آماده شدن چاپ روی کوسن چقدر هستش ؟». پیش از این بیان کردیم که این مدت زمان چندان زیاد نیست اما باز هم برای بررسی زمان آماده شدن چاپ رو کوسن عوامل متعددی دخیل هستند که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

طرح خود را انتخاب کنید!

در ابتدا باید طرح موردنظر خود را انتخاب کنید. تا زمانی که هنوز برای انتخاب طرح مناسب به قطعیت نرسیده باشید نمی‌توان سفارش چاپ روی کوسن را ثبت کرد و بدین ترتیب کوسن‌ها در زمان دیرتری به دست شما می‌رسند. در بخش‌های بعدی راهنمایی‌هایی درخصوص انتخاب طرح چاپی بیان شده است.

سفارش اینترنتی یا سفارش حضوری؟

پس از انتخاب طرح مناسب باید به سراغ چاپ کوسن بروید. برای این کار باید مرکز معتبری را برای این کار انتخاب کنید. انتخاب فروشگاه مناسب روی کیفیت چاپ عکس روی کوسن بسیار تأثیرگذار است. اگر سفارش چاپ را به صورت آنلاین انجام دهید باید مدت زمان پست سفارش را هم در نظر داشته باشید؛ به‌ویژه زمانی که این مرکز اینترنتی در استان‌های دورتر از استان محل زندگی شما قرار داشته باشند.

نکات مهم در انتخاب طرح روی کوسن

چه کار کنیم که چاپ کوسن بیشترین تغییرات ممکن را در فضای موردنظر ما ایجاد کند؟ شاید بعضی‌ها از اولین مرحله که همان انتخاب طرح روی کوسن است به سادگی عبور کنند و پس از تحویل سفارش و مشاهده‌ی کوسن‌های چاپ شده از انتخاب خود پشیمان شوند. برای اینکه به این احساس ناخوشایند دچار نشوید بهتر است در انتخاب طرح روی کوسن به موارد زیر دقت کافی داشته باشید.

طرح‌ها و عکس‌های با کیفیت انتخاب کنید

هرچه کیفیت طرح دلخواه شما بالاتر باشد قطعاً کیفیت چاپ نیز بیشتر خواهد بود. به همین دلیل باید تصاویر با حجم بالایی را انتخاب کنید تا همه‌ی جزئیات روی کوسن چاپ شوند. در غیر این صورت طرح شما به صورت تار چاپ می‌شود و این موضوع با یک نگاه برای شما و مهمان‌هایتان قابل تشخیص خواهد بود!

از سوی دیگر می‌توانید طرح‌های دلخواهتان را در نرم‌افزارهای مختلف طراحی کنید تا همه‌ی المان‌های موجود در طرح مطابق با سلیقه‌ی شما باشند. شما می‌توانید با ارسال عکس موردنظر خود برای فروشنده کیفیت آن را برای چاپ کوسن بررسی کنید.

خلاقیت در انتخاب طرح روی کوسن

هرچه طرح انتخابی شما خاص‌تر باشد فضای خانه یونیک‌تر می‌شود. البته نمی‌توان هر طرح خاصی را انتخاب کرد چراکه طرح روی کوسن باید با فضای خانه هم‌خوانی داشته باشد. سعی کنید از طرح‌های مدرن و جدیدتر بهره ببرید. انتخاب نوع طرح بیانگر سلیقه و خلاقیت شماست پس هرچه خلاقانه‌تر عمل کنید جذابیت کار بیشتر می‌شود.

هارمونی با اجزای محیط را فراموش نکنید!

رنگ‌ها و طرح‌هایی را که در دکوراسیون خانه وجود دارد با دقت بررسی کنید. حتی اگر طرح شما برای چاپ کوسن بسیار زیبا و خلاقانه باشد اما با اجزای دیگر و مبل‌ها هم‌خوانی و هارمونی نداشته باشد عملاً همه‌ی تلاش‌های شما بی‌نتیجه خواهد بود و نه‌تنها تغییرات مثبتی رقم نمی‌خورد بلکه این بی‌نظمی و آشفتگی موجب دلزدگی محیط می‌شود.

برای سفارش چاپ کوسن به چه نکاتی دقت کنیم؟

پیش از این گفتیم که برای سفارش چاپ کوسن طرح دلخواه شما، باید به مراکز معتبر مراجعه کنید. متأسفانه بسیاری از مردم در دام تبلیغات گول‌زننده و کلاهبرداری‌های آنلاین اسیر می‌شوند و هزینه و انرژی خود را هدر می‌دهند. برای پیشگیری از این موارد حتماً به توصیه‌های زیر دقت داشته باشید.

در درجه‌ی اول باید اعتبار سایت یا پیج چاپ رو کوسن را بررسی کنید. برای بررسی اعتبار مراکز گوناگون کافی‌ست به نمونه کارهای ارائه‌شده و نظریات مشتریان دیگر مراجعه کنید. در صورت لزوم با مدیریت تماس گرفته و پرسش‌های خود را در رابطه با سفارش کوسن با طرح دلخواه مطرح کنید. قیمت‌ها را با مراکز دیگر مقایسه کنید. در صورتی که قیمت‌ها معقول نبود به مرکز دیگری مراجعه کنید.

ممکن است حتی بتوانید سفارش چاپ روی کوسن را با موفقیت به ثبت برسانید و آن را تحویل بگیرید اما از کیفیت چاپ به شدت ناراضی باشید؛ به همین دلیل بررسی نمونه‌کارهای انجام‌شده می‌تواند انتخاب شما را ساده‌تر کند. از جمله موارد دیگری که باید آن را بررسی کنید ماندگاری کیفیت چاپ کوسن حتی از پس از شستشوهای مداوم است که این موضوع هم به نوع چاپ و هم به نوع پارچه بستگی دارد.

چاپ بر روی کوسن با اندازه دلخواه

هنگام انتخاب طرح دلخواه برای چاپ کوسن باید به اندازه‌ی کوسن نیز دقت کنید تا طرحی متناسب با ابعاد آن را پیدا کنید. برای نمونه نمی‌توان طرحی با ابعاد مستطیل را روی کوسن دایره ای به خوبی چاپ کرد. یکی از نکاتی که باید در هنگام سفارش چاپ روی کوسن در نظر داشته باشید ابعاد کوسن است. البته فروشنده معتبر حتماً در این مورد از شما سوال خواهد کرد.

شما می‌توانید با توجه به نظر خود از فروشنده بخواهید چاپ روی تمام سطوح کوسن انجام شود یا تنها بخشی از آن چاپ شود. مشخصات کوسن را یادداشت کنید که در هنگام سفارش نیاز به اندازه‌گیری نداشته باشید.

پیشنهاد ما به شما این است که پیش از ثبت سفارش چاپ کوسن حتماً در مرورگر خود انواع مدل از کوسن های چاپ‌شده را مشاهده کنید تا با دید بازتری دست به انتخاب بزنید. شاید حتی ایده‌ی خلاقانه‌ای نیز برای چاپ روی بالش در ذهن شما شکل بگیرد.

قیمت چاپ کوسن به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت چاپ روی بالش تعرفه‌ی ثابتی ندارد. قطعاً برای خیلی‌ها در قدم اول اطلاع از قیمت نقاشی روی کوسن اهمیت زیادی دارد و انتخابشان را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد. برای اینکه درک این موضوع ساده‌تر باشد در ادامه موارد تأثیرگذار بر روی قیمت چاپ کوسن را به صورت مختصر بررسی می‌کنیم.

اندازه و ابعاد کوسن

هرچه ابعاد کوسن بزرگتر باشد هزینه‌ی چاپ نیز بیشتر خواهد بود. البته اگر چاپ کوسن در ابعاد متنوع و دلخواه مشتری صورت بگیرد هزینه‌های بیشتری را نیز شامل می‌شود. برای شکل‌های استاندارد و معمولی کوسن معمولاً تعرفه‌های ثابتی وجود دارد.

نوع و کیفیت پارچه‌ی کوسن برای چاپ

چاپ بر روی برخی از پارچه‌ها به مراتب سخت‌تر و پیچیده‌تر خواهد بود به همین سبب نیازمند هزینه و انرژی بیشتری است. معمولاً چاپ روی پارچه‌های خاصی انجام می‌گیرد تا هم از لطافت و هم از ماندگاری برخودار باشد.

کیفیت چاپ روی کوسن

هرچه کیفیت چاپ بهتر باشد ماندگاری و دوام بیشتری خواهد داشت، به همین ترتیب قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

نوع طرح و دوخت

هرچقدر نوع و طرح دوخت کوسن پیچیده‌تر باشد قیمت آن به مراتب بالاتر خواهد بود. برای نمونه اگر تمایل داشته باشید که کوسن زیپ داشته باشد باید آن را در هنگام ثبت سفارش چاپ کوسن عنوان کنید و هزینه‌ی بیشتری پرداخت نمایید.

چاپ دو رو کوسن

کوسن‌ها را می‌توان هم به صورت تک‌رو و هم به صورت دورو چاپ کرد. اگر بخواهید کوسن را به صورت دورو چاپ کنید باید هزینه‌ی بیشتری بابت آن پرداخت کنید.

تعداد کوسن

هرچه تعداد سفارش شما بیشتر باشد باید بودجه‌ی بیشتری برای آن کنار بگذارید. این موضوع بیشتر برای کسانی است که مبلمان بزرگتری دارند یا می‌خواهند چاپ کوسن را به صورت عمده سفارش دهند.

بالشتک داخل کوسن

ممکن است تمایل داشته باشید تنها رویه‌ی کوسن را چاپ کنید و داخل آن را با بالشتک یا الیافی که در اختیار دارید پر کنید یا اینکه از فروشنده بخواهید کوسن را به صورت کامل به شما تحویل دهد. در این صورت هزینه‌ی بیشتر، صرف نوع الیاف و ابعاد بالشتک داخل کوسن خواهد شد.

چاپ روی کوسن، هدیه‌ای زیبا و به یاد ماندنی!

کوسن‌ها علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط نقش مهمی را برای راحتی ساکنین خانه ایفا می‌کنند. از طرفی نیز با چاپ عکس‌های زیبا و خاص روی کوسن، می‌توانید آن را به‌عنوان هدیه‌ای شیک و دوست‌داشتنی به دوستان و آشنایان خود تقدیم کنید. برای نمونه چاپ کوسن دایره طرح گل سنتی می‌تواند کادویی بسیار جذاب باشد. چاپ رو کوسن را می‌توان به صورت تکی نیز سفارش داد و نیاز نیست از این بابت نگرانی داشته باشید.

برای چاپ عکس روی کوسن در تهران یا سایر شهرها می‌توانید به مراکز آنلاین یا حضوری مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

آیا پس از چاپ کوسن می‌توان آن را شستشو داد؟

پاسخ به این پرسش بسیار حائز اهمیت است چراکه لازم است رویه‌ی کوسن‌ها هر چند وقت یک بار شسته و تمیز شوند. آیا کیفیت چاپ کوسن  به گونه‌ای خواهد بود که شستشو به دفعات بالا از زیبایی اولیه‌ی آن نکاهد؟ باید گفت که این موضوع به کیفیت چاپ بستگی دارد.

ممکن است برخی از فروشنده‌ها طرح‌هایی چاپ کنند که شستشو با دست یا ماشین به هیچ‌عنوان صدمه‌ای به رنگ و لعاب طرح وارد نکند یا برخی دیگر با یک بار شستشو کمرنگ شده و کهنه به نظر برسد. به همین دلیل لازم است که اعتبار فروشنده را بررسی کنید و از رضایت مشتریان پیشین در این زمینه مطمئن شوید.

سخن پایانی در رابطه با چاپ کوسن

چاپ کوسن یکی از راه‌های مؤثر و کم‌هزینه در تازگی و زیباسازی فضای خانه و محیط کار محسوب می‌شود. به جای آن که طرح‌های تکراری کوسن را از فروشگاه‌ها خریداری کنید می‌توانید با انتخاب طرح‌های جالب و دوخت زیبا برای چاپ انواع کوسن جلوه‌ی خاصی را به فضای زندگی خود ببخشید. در این مطلب مهم‌ترین نکات مربوط به چاپ رو کوسن بررسی شدند. امیدواریم که این مطلب تا حد زیادی به شما خواننده‌ی گرامی کمک کرده باشد.

 

 

 

بزرگترین مشکل چاپ روی پارچه چیست؟

یکی از بزرگترین مشکلاتی که ممکن است هنگام چاپ بوجود بیایید عدم چاپ درست و مشکلاتی مثل ، سایه انداختن ، تغییر رنگ چاپی و آنچیزی است که در مانیتور دیده میشود. که برای رفع آن بهتر است از کالیته رنگ پارچه هنگام طراحی استفاده شود.

بهترین پارچه برای چاپ رومبلی چیست؟

این روزها با انواع پارچه های مختلف در بازار روبه رو هستیم ، اما تجربه نشان داده بهترین نوع پارچه برای رومبلی پارچه پورش و مازراتی است.

حداقل سفارش چاپ روی پارچه چقدر است؟

افراد زیادی خواستار چاپ روی پارچه هستند ، از تولیدهای کوچک تا تولیدی های بزرگ وگاهی  هم کسب و کارهای خانگی ، همگی اینها به دنبال چاپ حداقل هستند در ساینا چاپ حداقل مقدار 1 متر طول برای کارهای مختلف در نظر گرفته شده.

مهمترین عامل در ثبت سفارش چاپ ، قیمت تمام شده است که به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله کاغذ مورد استفاده ، رنگ ، پارچه و… اما این روزها قیمت عرف بازار از 12 تا 30 هزار تومان متغیر است.

برندهایی که با ما اطمینان کردن

آخرین مطالب

مشاوره فنی

با کمال میل در خدمت شمایم تا هرگونه سوال و یا ابهام در خصوص خدمات ذکر شده را پاسخ دهیم.