چاپ شال و روسری

ساینا چاپ کیست؟

ما دقیقا یک گروه متشکل شده از چاپخانه های فعال در عرصه بازار شال و روسری هستیم ، هدف ما ایجاد فضای رقابتی در این بازار و به چالش کشیدن کیفیت و قیمت تمام شده محصول است تا بتوانیم شال و روسری را با قیمت رقابتی روانه بازار کنیم.

چه تضمینی بابت کیفیت کار وجود دارد؟

اولین سوالی که در ذهن شما نقش می بندد کیفیت کار است ، ساینا چاپ با توجه به تجربه خود در این زمینه و ارائه خدمات به برندهای مطرحی همچون  سیمارو، HPS و مدلینا است بسیار از این برندها بصورت مستقیم با ساینا چاپ سفارش چاپ می دهند.

ضمانت مرجوعی چیست؟

ایراد و خطا همواره در هر کاری و جود دارد اما مهمترین سوال این است که چگونه میشود جلوی آنرا گرفت. خوشبختانه با توجه به تجربه ای که ساینا چاپ با برندهای مختلف دارد و تجربه کار با چاپ خانه های بزرگ بازار این ضمانت را به شما میدهد که در صورت داشتن هرگونه عیب و ایراد کالای شما را مرجوع شود.

حداقل سفارش چاپ؟

یکی از خوبی های ساینا چاپ پذیرش حداقل سفارش یعنی 50 عدد با برند اصلی خودتان است، گزینه ای که به ندرت چاپ خانه های مختلف زیر بار همچین موردی میرند.

قیمت تمام شده چقدر میشه؟

ساینا چاپ تمامی کارهای خود را متناسب با دو کیفیت A  و B روانه بازار میکند ، اما علت این تفاوت تقاضای بازار و متفاوت بودن مشتریان است برخی از برندها مشتریانی دارند که قصد خرید کارهای نوع B و برخی دیگر به دنبال کار نوع A هستند. یک چاپخونه خوب چاپ خونه است که بتونه به تمامی نیازها پاسخگوباشه.

پروسه کار به چه صورت است؟

همه چیز از دیدن آغاز میشود، بهترین پیشنهاد برای آغاز یک اعتماد سازی درست بازدید از نمونه کارهای چاپ شده است شاید پیش خود بگویید من از راه دور چگونه میتوانم اینکار رو انچام بدم ؟ هیچ مشکلی نیست فقط کافیه عکس محصول مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا نمونه ها و کارهایی مشابه برای شما ارسال شود.

من که هیچ ایده ای ندارم ولی دوست دارم برند شخصی داشته باشم؟

یکی از خوبی های ساینا چاپ همین مورد است یعنی حتی بدون هیچ ایده ای میتوانید صاحب همان طرحی پرفروش با برند شخصی خود شوید

 

 

ما می‌توانیم!

تیم قدرتمند ساینا چاپ با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا و بروزرسانی دانش فنی خود در این کارها مهارت بسیاری دارد.

طراحی شال و روسری 90%
طراحی و چاپ چادر 90%
چاپ سابلیمسن 95%
چاپ DTF 85%
چاپ چرم 75%