چاپ شال و روسری

چاپ روی پارچه

چاپ روری پارچه ، چاپ آنلاین پارجه

چاپ پارچه بصورت سفارشی حداقل مقدار سفارش 1 متر

پاسخگوئی از 8 تا 17

فیلم معرفی

چاپ رو مبلی

چاپ رو مبلی

نمونه چاپ دیجیتال روی پارچه

چاپ عکس روی پارچه

چاپ رو مبلی

چاپ رو مبلی

چاپ رو مبلی

چاپ رو مبلی

چاپ روی پرده

چاپ سفارشی چادر با طرح دلخواه

چرا ساینا چاپ

چرا ساینا چاپ؟

قیمت و کیفیت

تنوع قیمت

تضمین کیفیت

حداقل سفارش 1 متر

توضیحات

چاپ روی پارچه چیست؟

چاپ روی پارچه یکی از فعالیت هایی است که به صورت تخصصی انجام می شود. چاپ پارچه امروزه یکی از پرطرفدارترین انواع چاپ است. در واقع انواع چاپ روی پارچه صورت می گیرد. یکی از مشکلات در بین کاربران عدم داشتن طرح برای چاپ روی پارچه و همچنین عدم شناخت پارچه مناسب چاپ است ، این موضوع خیلی از مواقع در بین کاربرانی که به دنبال خرید تیشرت خام به منظور چاپ هستند نیز دیده میشود.

 از جمله محبوبترین انواع چاپ می توان به چاپ سابلیمیشن روی پارچه، چاپ متن روی پارچه ،چاپ عکس روی پارچه، چاپ دیجیتال روی پارچه، چاپ روی پارچه نخی، چاپ ترانسفر روی پارچه، چاپ پارچه دستی، چاپ مخمل، چاپ پارچه کنواس، چاپ روی ماسک پارچه ای، چاپ روی پارچه مخمل اشاره نمود که با داشتن طرح خام چاپ روی پارچه امکانپذیر است.

چاپ طرح روی پارچه را می توان به عنوان یکی از صنایع بسیار مهم در مراکز چاپ پارچه در تهران تلقی کرد. اگر شما نیز علاقه مند به این صنعت هستید و تمایل به یادگیری چاپ روی پارچه در منزل دارید بهتر است تا پایان این مقاله با ما همراه شوید. اما  پیش از آغاز لازم است در خصوص چاپ تصویر روی پارچه  نکات مهمی را خدمت شما عرض کنم ، اکثر دوستانی که مخاطب ما هستند مشکل طرح برای چاپ پارچه را دارند ، دوستان عزیز این نکته را بدانید که طرح چاپ پارچه مورد نظر برای چاپ باید حتماً دارای ابعاد مشخص و با توجه به خروجی گرفته شده از نرم افزارهای گرافیکی مورد استفاده طراح هان باشد. فرایند چاپ صنعتی پارچه با چاپ عکس روی پارچه در منزل دو موضوع کاملاٌ متفاوت است.

فهرست مطالب

بررسی انواع چاپ پارچه

همان گونه که در بالا اشاره شد، چاپ رو پارچه را می توان یکی از جذاب‌ترین طراحی‌ها دانست. به صورت کلی انواع پرینت روی پارچه وجود دارد. در واقع شما با استفاده از چاپ دیجیتال پارچه می توانید هر طرحی که مد نظر داشته باشید را روی پارچه و یا لباس خود چاپ کنید. انواع چاپ پارچه را می توان بر اساس نوع چاپ به دو دسته چاپ uv و چاپ سابلیمیشن(چاپ حرارتی روی پارچه)اشاره نمود. در واقع این دو نوع چاپ را به عنوان چاپ مستقیم دیجیتال روی پارچه نیز می شناسند. یک نکته بسیار مهم و حیاتی که روزانه پاسخگوی آن هستیم عدم داشتن طرح خام برای چاپ روی لباس یا طرح هایی فانتزی برای چاپ روی پارچه  است. 

چاپ روی تیشرت

یکی از جذابترین ، پر طرفدارترین و در عین حال ساده ترین کارهائی هست که در بین افراد کاربرد دارد، اما انجام اینکار بدون آشنایی با انواع پارچه تیشرت مناسب تیشرت زنانه و مردانه امکانپذیر نیست.

در واقع چاپ مستقیم روی پارچه به گونه ای است که با استفاده از یک دستگاه لیزری اقدام به چاپ انواع طرح ها و عکس ها روی هر جسم و سطحی پارچه ای می کنند. به صورت کلی از انواع چاپ روی پارچه تهران می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • چاپ عکس روی پارچه مخمل؛ چاپ روی مخمل در تهران رواج زیادی دارد.در این نوع از چاپ نیز معمولا تصویر مورد نظر را به وسیله دستگاه چاپ مستقیم یا چاپ لیزری روی سطح مخمل چاپ می کنند.
 • چاپ روتاری پارچه؛ چاپ روتاری نیز یکی از متداولترین انواع چاپ بوده که به دو صورت غلتکی و شابلنی در کارخانه چاپ پارچه انجام می شود.
 • چاپ روی برزنت؛ برزنت نیز با توجه به ضخامتی که دارد برای چاپ سختی زیادی دارد.
 • چاپ پارچه مبلی: بسیاری از مشتریان به دنبال تغییر دکوراسیون منزل خود هستند و با توجه به هزینه بربودن کلی آن ترجیح میدهند صرفا پارچه رومبلی خود را با طرح دلخواه چاپ کنند. 
 • چاپ پفکی روی پارچه؛ این نوع از چاپ که معمولا با استفاده از چاپ سیلک انجام می شود نیز زیبایی خاصی دارد. در این نوع از چاپ که یکی از قدیمی ترین انواع چاپ است، معمولا طرح چاپ شده صاف و نرم بوده و به نوعی احساس زنده بودن دارد. لازم به ذکر است که رنگ چاپ سیلک روی پارچه نیز نوع خاصی دارد. یکی از مهمترین نکاتی که در خصوص چاپ سیلک وجود دارد قیمت چاپ سیلک روی پارچه است ، که با توجه به فرآیند چاپ سیلک از چاپ دیجیتال بیشتر خواهد بود. 
 • چاپ دیجیتال روی پارچه پنبه؛ چاپ روی پنبه نیز یکی از سخت ترین انواع چاپ بوده که دارای دشواری های زیادی است.
 • چاپ روی پارچه تریکو؛ از آنجایی که تریکو نوع پارچه خاصی است، به همین سبب نیز چاپ روی آن نیاز به تخصص و استفاده از دستگاه های مخصوص دارد.
 • چاپ سه بعدی روی پارچه؛ این نوع از چاپ نیز همان گونه که از نام ان مشخص است به گونه سه بعدی بوده و دارای زیبایی منحصر به فرد و خاصی است.
 • چاپ دیسپرس؛ در واقع این نوع از چاپ به سبب نوع رنگی که در آن استفاده شده، مشهور است. این رنگ معمولا به صورت پودری بوده و بوسیله ترکیب آب تولید می شود. این رنگ دارای مقاومت بسیار مناسبی در برابر شست و شو، سایش و همچنین نور آفتاب دارد. از این رنگ برای چاپ پارچه های سلولزی و پلی استر استفاده می شود.
 • چاپ باتیک روی پارچه؛ این نوع از چاپ که مخصوص کشور اندونزی است به معنای چاپ مقاوم می باشد. در این هنر معمولا قسمت های از پارچه را با ماده ای مقاوم که مانع نفوذ رنگ به پارچه می شود پوشانده و سپس نقش دلخواه خود را روی آن ایجاد می کنند. وسایل چاپ باتیک نیز معمولا از کشور اندونزی وارد می شوند.
 • چاپ نوشته روی پارچه: این روزها کم نیستند افرادی که به دنبال چاپ نوشته ای خاص مثل آیات قرآنی و احادیث خاص روی پارچه هستند. اینکار دقیقا مثل چاپ بنرهای مختلف روی پارچه است. 
 • چاپ رنگی روی پارچه: یکی از بزرگترین سوالات بین کاربران این است که قیمتی که شما میگوئید بر اساس چاپ رنگی است یا تک رنگ ، اینجا دقیقا به این سوال پاسخ میدهیم که در چاپ دیجتال رنگ از اهمیت کمی برخوردار است مثل چاپ سیلک نیست. 
 

لازم به ذکر است چاپ روی پارچه کتان و چاپ روی پارچه متقال و چاپ روی پارچه ساتن هم به وسیله دستگاه چاپ مستقیم انجام می شود. اگر چه چاپ روی این پارچه ها بوسیله دستگاه های صنعتی هم صورت می گیرد. یکی از مهمترین نکاتی که باید هنگام ثبت سفارش چاپ پارچه به آن دقت کردن موضوع چاپ سابلیمیشن روی پارچه متقال با توجه به بافت پارچه متقال که بسیار متراکم است انجام چنین چاپی  عملاً امکانپذیر نیست.

البته این مواردی که در بالا ذکر شده را می توان به عنوان انواع چاپ لیزری برشمرد. در حال حاضر انواع چاپ دستی روی پارچه نیز صورت می گیرد. چاپ پارچه دستی از قدیم الایام انجام می شده است. اما با رشد و پیشرفت تکنولوژی انواع چاپ روی پارچه مخمل، چاپ روی طاقچه پارچه، چاپ سه بعدی روی پارچه، چاپ روی مقتال، چاپ دیجیتال روی شال، چاپ روی پارچه مبلی، چاپ روی پارچه پنبه ای، چاپ لوگو روی ماسک پارچه ای، چاپ روی کیف پارچه ای اشاره نمود.

چاپ سابلیمیشن چیست؟

کار چاپ روی پارچه امروزه به عنوان یکی از رایج ترین انواع چاپ در جهان است. همان طور که در بالا اشاره شد انواع گوناگونی از چاپ پارچه وجود دارد که در اینجا به صورت مختصر به برخی از آنها اشاره خواهد شد. چاپ سابلیمیشن یکی از انواع چاپ روی پارچه بوده که از ان به عنوان چاپ حرارتی نیز یاد می شود. پایه این کار را متصاعد نمودن جوهر سابلیمیشن از یک کاغذ مخصوص به پارچه و یا هر جنس دیگری است.

به طور کلی می توان گفت کیفیت این چاپ نیز بسیار بالا است. البته پارچه مناسب چاپ سابلیمیشن نیز در بازار وجود دارد که کیفیت طراحی و چاپ روی ان به مراتب بالاتر از سایر انواع پارچه است. چاپ روسری سابلیمیشن یکی از پرطرفدارترین انواع چاپ در این مورد بوده که جذابیت خاصی دارد. چاپ سابلیمیشن پارچه نیز بسیار ظریف و زیبا است و همین مورد نیز سبب محبوبیت آن شده است. خدمات چاپ سابلیمیشن روی پارچه توسط بسیاری از چاپخانخه های معتبر صورت می گیرد.

برای انجام سابلیمیشن معمولااین کار را با استفاده از پرینتر جوهرافشان انجام می دهند. برای این کار نیاز به دستگاه پرس حرارتی و چسب نسوز است. برای این کار ابتدا طرح چاپ روی پارچه مورد نظر را با کاغذ مخصوص پرینت چاپ کرده و سپس کاغذ مخصوص(کاغذ سابلیمیشن) را با استفاده از چسب نسوز روی پارچه چسبانده و با استفاده از دستگاه پرس حرارتی آن را چاپ می کنند. از جمله مزایای چاپ سابلیمیشن می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • طرح چاپ شده قبل شست و شو است.
 • سرعت این روش بسیار بالاست.
 • طرح چاپ شده دارای ماندگاری زیادی است.
 • هزینه آن بسیار مناسب است.
 

قیمت چاپ روی پارچه

قیمت چاپ پارچه را عوامل متعددی تعیین می کند. از جمله این موارد می توان به نوع چاپ، نوع پارچه و کیفیت جوهر آن و نوع طراحی شما اشاره نمود. برای مثال قیمت چاپ روی پارچه مخمل با پارچه خام برای چاپ و چاپ طاقه ای پارچه با هم تفاوت دارد. البته باید گفت که چاپ پارچه مخمل کمی دشوارتر از سایر انواع چاپ است و به همین سبب نیز قیمت آن کمی بیشتر است. البته انواع چاپ روی لباس نیز وجود دارد. قیمت چاپ روی لباس و قیمت چاپ دیجیتال روی پارچه نیز با سایر انواع چاپ متفاوت است. یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین عوامل در آن کاغذ چاپ روی پارچه است که تاثیر مستقیم روی قیمت خواهد گذاشت. 

هزینه چاپ عکس روی پارچه

همان طور که در بالا شاره شده دو نوع چاپ مستقیم روی پارچه و چاپ سابلیمیشن وجود دارد که هزینه هر کدام از آنها با هم متفاوت است. در واقع هزینه چاپ مستقیم همواره کمتر از چاپ سابلیمیشن است؛ دلیل این امر نیز این است که تنها هزینه نیروی انسانی و استهلاک دستگاه و هزینه فیک محاسبه می شود. 

این در حالی است که در چاپ سابلیمیشن معمولا علاوه بر موارد بالا هزینه کاغذی که به وسیله گرما و فشار روی پارچه چاپ می شود نیز محاسبه می شود. البته در چاپ مستقیم روی پارچه بیشتر پارچه ها باید ابتدا گوتینگ شوند و به همین سبب قیمت گوتینگ نیز به هزینه چاپ روی پارچه افزوده خواهد شد. جوهر چاپ پارچه نیز یکی از فاکتورهایی است که تاثیر فوق العاده ای بر قیمت نهایی چاپ خواهد داشت.  با این حساب قیمت چاپ سابلیمیشن روی پارچه کمی بیشتر از سایر انواع چاپ است.

نکته دیگر در خصوص قیمت دستگاه چاپ روی پارچه است. به صورت کلی باید گفت که برای اینکه یک چاپ فوق العاده و منحصر به فرد داشته باشید، بهتر است حتما دستگاه مناسبی نیز داشته باشید. 

این دستگاه ها نیز دارای قیمت های متنوعی هستند. قیمت دستگاه چاپ پارچه نیز با توجه به برند سازنده و توان دستگاه متفاوت است. برای مثال قیمت دستگاه چاپ مستقیم روی پارچه با قیمت دستگاه لیزری روی پارچه و دستگاه چاپ روی پارچه نخی و دستگاه چاپ پارچه مخمل فرق دارد. از سوی دیگر دستگاه گوتینگ پارچه نیز یکی از لوازم ضروری برای کار شما می باشد.

قیمت دستگاه چاپ پارچه دیجیتال نیز با قیمت دستگاه پارچه میماکی و قیمت دستگاه چاپ پارچه دیجیتال صنعتی متفاوت است. در واقع قیمت دستگاه چاپ دیجیتال روی پارچه تا حدی بیشتر است. البته همه این موارد به سبب کیفتی است که دستگاه های دیجیتالی دارند. چرا که این دستگاه ها می توانند با دقت بیشتر این کار را انجام دهند. بر این اساس ارزانترین دستگاه چاپ روی پارچه همان دستگاه چاپ مستقیم است.

طرح های چاپی روی پاچه را از کجا پیدا کنیم؟

منابع زیادی برای یافتن طرح های با کیفیت وجود دارد که از مهمترین آنها میتوان به فری پیک و شاتراستاک اشاره کرد. 

چاپ پرده

اگر کمی عمیق به ماجرا نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که موضوع چاپ پرده یکی از اون مواردی هست که به راحتی با صنعت چاپ پارچه هم راستا خواهد بود. 

خرید دستگاه چاپ روی پارچه

طراحی چاپ پارچه یکی از لذت بخشترین کارهایی است که بسیاری از چاپخانه های مخصوص به آن علاقه مند هستند. در حال حاضر انواع دستگاه چاپ در بازار وجود دارند. از جمله این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • دستگاه چاپ خیس روسری
 • دستگاه چاپ پارچه تریکو
 • دستگاه چاپ مستقیم پارچه
 • دستگاه چاپ پارچه صنعتی و سابلیمیشن
 • دستگاه چاپ دیجیتال

شما می توانید برای خرید هر کدام از دستگاه های چاپ بر روی پارچه به سهولت و تنها از طریق همین سایت اقدام نمایید.

آیا امکان چاپ روی پارچه در خانه وجود دارد؟

جواب به این سوال خیلی ساده اس ، هم بله و هم خیر و تیزهوشانه جواب این است ، بستگی دارد. یعنی اگر متراژ سفارش کم و قابلیت چاپ با دستگاه های خانگی وجود داشته باشد ، بله اما اگر متراژ کار زیاد باشد خیر.

محاسبه مقدار پارچه برای چادر به چه چیزی بستگی دارد؟

قواره های چادری در بازار ابعاد مختلفی دارند به این صور که از 1.45 تا 1.6 عرض هستند تا 6 متر طول اما خوبی کار اینجاست که اگر ثبت سفارش درست انجام بشه دقیقا ابعادی که مشتری میخواد قابل چاپ است.  

آیا امکان چاپ عکس روی جامدادی وجود دارد؟

بستگی دارد به جنس جامدادی و ابعاد چاپی ببنید امروز به لطف تکنولوژی چاپ DTF امکان چاپ روی هر چارچه ای که قابلیت تحمل حرارت را داشته باشد وجود دارد.

خدمات چاپ روی پارچه

امروزه شرکت های چاپ پارچه خدمات بی نظیری در این خصوص به مشتریان خود ارائه می دهند. در واقع  این کارخانه ها انواع سفارش چاپ روی پارچه  یا سفارش چاپ ترانسفر را پذیرفته و با قیمت مناسبی انجام می دهند. از جمله این خدمات نیز می توان به به موارد زیر اشاره نمود.

 • چاپ پارچه متری
 • چاپ پارچه بنر
 • چاپ ماسک پارچه ای
 • چاپ سیلک پارچه
 • چاپ برداشت روی پارچه
 • چاپ روی جامدادی
 

البته خدمات چاپ پارچه در کارگاه چاپ پارچه نیز انجام می شود. در این کارگاه ها نیز سفارش پارچه با طرح دلخواه شما انجام می شود. در این کارگاه ها معمولا خدمات چاپ مستقیم روی پارچه ارائه می شود. البته برخی از کارگاه های مجهز نیز هستند که خدمات چاپ دیجیتال روی پارچه را نیز انجام می دهند. لازم به ذکر است که در چاپخانه چاپ روی پارچه نیز چاپ مستقیم پارچه و چاپ مخمل روی پارچه و چاپ مخمل فوری استفاده می شود. بر این اساس بهتر است برای مراجعه به مرکز چاپ روی روی پارچه حتما به تحقیق و جست و جود درباره انواع چاپ بپردازید. پس از ان با خیال راحت به شرکت چاپ پارچه مراجعه نموده و محصول مورد نظر خود را سفارش می دهید.

استفاده از مدرنترین تکنولوژی روز دنیا در مرکز چاپ پارچه

امروزه در مراکز چاپ دیجیتال پارچه تهران که توسط تیم های تخصصی و گرافیست های ماهر و متبحر مدیریت می شود، پارچه های مورد نظر شما با استفاده از جدیدترین تکنلوژی روز چاپ می شود. اگر چه در ایران نیز برندهای زیادی هستند که با استفاده از این دستگاه ها اقدام به طراحی و چاپ روی پارچه می کنند اما در این مرکز با تکنولوژی بسیار بالا این کار صورت گرفته و به همیم علت نیز این محصولات از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

نکته دیگر در خصوص این مرکز این است که در این مجموعه از ماهرترین نیروهای انسانی استفاده شده که دارای تجربه زیادی در زمینه طراحی و کار با دستگاه چاپ رو پارچه هستند. بر این اساس شما رنگ چاپ پارچه خود به همراه طرح مورد نظرتان را انتخاب نموده و سفارش تان در بالاترین کیفیت ممکن توسط این تیم برای شما تهیه می شود.

چاپ قالبی روی پارچه

یکی دیگر از روش های چاپ پارچه را می توان روش چاپ قالبی دانست. این مورد روشی است که از ان برای اجرای یک طرح با استفاده از شابلون هایی که از قبل تهیه شده انجام می گیرد. در واقع در این روش نمی توان از ایجاد تصاویر واضح اشخاص استفاده نمود. شابلون های مورد استفاده در این روش معمولا از جنس فلز، چوب و یا کاغذ و پلاستک هستند. این روش بسیار مناسب بوده و روش کار با آن نیز نیاز به تخصص چندانی ندارد.

البته نوع دیگری از روش قالبی است که با استفاده از اسپری مخصوصی صورت می گیرد. معمولا از این روش چاپ روی پارچه با استفاده از یک اسپری و شابلون های مخصوص به صورت مدیریت شده روی پارچه مورد نظر طرحی که مد نظر دارید کشیده می شود.

چاپ باسمه روی پارچه

این نوع از چاپ روی پارچه یکی از کلاسیک ترین انواع چاپ بوده که طرفداران مخصوص به خود را دارد. از این روش معمولا برای ایجاد طرح های ایرانی اسلامی استفاده می شود. در این روش ابتدا نقش مورد نظر روی قالب های از جنس چوبی یا مسی کنده کاری شده و سپس برای ایجاد طرح مورد نظر، شابلون را روی پارچه فشار می دهند. در این روش معمولا طرح هایی مانند بته چقه و ترمه روی پارچه ایجاد می شود.

چاپ دیجیتالی روی پارچه

همان گونه که از نام این روش مشخص است، در آن با استفاده از یک دستگاه حرفه ای طرح مورد نظر را روی پارچه چاپ می کنند. در واقع تمام مراحل طراحی در این روش با استفاده از کامپیوتر به دستگاه پرینتر داده می شود. پس از انکه پرینتر طرح مورد نظر را روی پارچه چاپ کرد، پارچه مورد نظر در یک تونل حرارتی گرما داده شده تا طرح مورد نظر کاملا خشک شود.

معمولا از روش چاپ دیجیتالی برای طراحی طرح های فانتزی دخترانه و کودکانه بیشتر استفاده می شود. این روش از چاپ دارای سرعت فوق العاده بالایی بوده که در مدت زمان اندکی نیز کار چاپ ان انجام می شود. تنها ایرادی که که این روش چاپ ممکن است داشته باشد این است که طرح مورد نظر شما چندان دوامی نخواهد داشت و به همین سبب ممکن است به مرور زمان طرحی که روی آن کار کرده اید با شست و شوی مکرر از بین برود. همچنین استفاده از این روش معمولا برای پارچه های رنگی و روشن است.

در مجموع باید گفت که روش چاپ روی پارچه به عنوان یکی از پرطرفدارترین انواع روش های چاپ بوده که توسط کارخانه ها و کارگاه های سطح کشور انجام می شود. البته برای اینکه از بالاترین کیفیت برخوردار شوید بهتر است حتما به مرکز چاپ معتبر مراجعه نمایید.

 در حال حاضر انواع چاپ مستقیم و چاپ سابلیمیشن در بازار صورت می گیرد و هر کدام از انها دارای مزایای خاص خود هستند. در خصوص میزان قیمت این محصولات نیز باید بگوییم، قیمت این چاپ ها با توجه به نوع دستگاه و و کیفیتی که مد نظر دارید و نوع چاپ شما متفاوت خواهد. با این حال معمولا هزینه چاپ روی پارچه با استفاده از روش سابلیمیشن معمولا کمی بیشتر است.

جدیدترین روش‌های چاپ 

این روزها با پیشرفت تکنولوژی شاهد اتفاقات جالبی هستیم، از جمله چاپ روی اجسام مختلف مخصوص چاپ شیشه که به روش uv دی تی اف انجام میشود.

بزرگترین مشکل چاپ روی پارچه چیست؟

یکی از بزرگترین مشکلاتی که ممکن است هنگام چاپ بوجود بیایید عدم چاپ درست و مشکلاتی مثل ، سایه انداختن ، تغییر رنگ چاپی و آنچیزی است که در مانیتور دیده میشود. که برای رفع آن بهتر است از کالیته رنگ پارچه هنگام طراحی استفاده شود.

بهترین پارچه برای چاپ رومبلی چیست؟

این روزها با انواع پارچه های مختلف در بازار روبه رو هستیم ، اما تجربه نشان داده بهترین نوع پارچه برای رومبلی پارچه پورش و مازراتی است.

حداقل سفارش چاپ روی پارچه چقدر است؟

افراد زیادی خواستار چاپ روی پارچه هستند ، از تولیدهای کوچک تا تولیدی های بزرگ وگاهی  هم کسب و کارهای خانگی ، همگی اینها به دنبال چاپ حداقل هستند در ساینا چاپ حداقل مقدار 1 متر طول برای کارهای مختلف در نظر گرفته شده.

مهمترین عامل در ثبت سفارش چاپ ، قیمت تمام شده است که به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله کاغذ مورد استفاده ، رنگ ، پارچه و… اما این روزها قیمت عرف بازار از 12 تا 30 هزار تومان متغیر است.

برندهایی که با ما اطمینان کردن

آخرین مطالب

مشاوره فنی

با کمال میل در خدمت شمایم تا هرگونه سوال و یا ابهام در خصوص خدمات ذکر شده را پاسخ دهیم.