چاپ شال و روسری

چاپ شال و روسری با برند شخص چه مزیتی دارد

saynachap-01

چاپ روی لباس یک صنعت است و طراحی یک هنر است! طراحی می‌تواند چاپ شال و روسری یا انتخاب یک طرح جذاب برای آن باشد. یکی از بهترین راه ها برای به نمایش گذاشتن آن چاپ روی پارچه است. شما یک شرکت کوچک دارید؟ برای هماهنگی میان پرسنل، در فکر چاپ طرح دلخواه خود بر روی شال‌های پرسنل خود یا چاپ روی تیشرت هستید؟ آیا در خصوص خرید تیشرت خام سوال دارید؟ شما جزو مدیران خلاق با ایده های متفاوت برای هماهنگ کردن لباس پرسنل خود هستید؟ تنها کافی است با چاپ طرح دلخواهتان بر روی پارچه روسری پرسنل به هدف خود برسید. اصولا این کار برای خانم‌ها با طراحی روسری یا مقنعه و برای آقایان با طراحی شال قابل اجراست. شما با این کار طرح مورد دلخواه خود را اجرا خواهید کرد. هنوز برای سفارش یک طرح بر روی روسری پرسنل خود دودل هستید؟ به نظر شما هماهنگی پوشش پرسنل با طرح مد نظر شما چقدر مهم است؟ اصلا اهمیتی دارد؟ این مقاله قرار است جواب شما را بدهد پس تا انتها آن را بخوانید.

آیا نیازی به چاپ شال و روسری با برند شخص است؟

بله! این کار بسیار خوب است. نه تنها برای برند و سازمان شما بلکه برای کارمندان شما نیز بهتر است. قبل از اینکه مزایای این کار را بررسی کنیم می خواهم با شما درباره اهمیت این موضوع صحبت کنم. یک روز آفتابی بهاری را تصور کنید. در اولین ساعات روز شما به محیط کار می‌روید. کارمندهای خود را پوشیده در لباس‌های متنوع می‌بینید. پرسنل شما احتمالا افراد خوش پوشی هستند! احتمالا آن‌ها قبل از آمدن به سرکار ساعت‌ها جلوی در کمد لباسی خود به دنبال لباس بودند. 

از پشت شیشه دفتر خود به پرسنل خود نگاه می‌کنید. یک چیز عجیب است!  ممکن است احساس کنید در یک شو لباس شرکت کردید! بله لباس‌های آن‌ها زیبا و تمیز است اما هیچ معرفی از شرکت یا سازمان شما ندارد. اگر کارت ویزیت مجموعه شما یک کارت سفید و آبی است؛ احتمالا مشتریان، شما را با این دو رنگ به یاد می‌آورند. شاید دلتان بخواهد پوشش مجموعه خود را متناسب با رنگ‌های روی کارت ویزیت خود بچینید. 

روسری و شالی با طراحی سفید و آبی برای پرسنل خود تصور کنید. خانم‌های مجموعه با پوشیدن روسری طراحی شده شرکت در محیط کار حضور پیدا می کنند. شاید بگویید پس آقایان چی؟ برای آن ها هم فکری داریم. آقایان مجموعه با انداختن شال طراحی شده شرکت به دور گردنشان شما را بهتر به مشتریان معرفی کنند.

مزیت‌های طراحی شال و روسری

در این قسمت می‌خواهم مزیت های طراحی شال و روسری برای پرسنل خود با برند شخص خود را بگویم.

1- در محیط کار خود شو لباس نخواهید داشت!

هر کدام از پرسنل شما سلیقه متفاوتی در انتخاب لباس دارد. ممکن است یک از آن‌ها کمدی پر از لباس‌های اسپرت و دیگری کمدی پر از لباس‌های مجلسی داشته باشد. چه اتفاقی می‌افتد، وقتی مشتری شما این را می‌بیند؟ هیچ اتفاقی! باورکنید او هیچی از شرکت شما را به یاد نخواهد داشت! چرا که پرسنل شما با تیپ‌های متفاوت در محیط کار هستند و هیچ کدام شرکت را معرفی نمی‌کنند. با انتخاب یک روسری یا شال برای کل مجموعه فقط یک طرح دیده خواهد شد. یک روسری یا شال هماهنگ با طرح برند خود انتخاب کنید. تبریک می‌گویم شما الان هماهنگ تر از قبل به نظر می‌رسید.

2- بازاریابی کنید!

شما چاپ شال و روسری را برای پرسنل خود در دستور کار می گذارید. پرسنل شما از آن به بعد با روسری طراحی شرکت مشغول به کار خواهند شد. این گونه مشتری شما در نگاه اول می‌تواند برند شما را تشخیص دهد! بله تنها رفتار پرسنل شما نمی‌تواند تاثیرگذار باشد! لباس‌ها به عنوان واضح ترین پوشش افراد، برند را معرفی خواهند کرد.

saynachap-02

 اگر پرسنل شما شال و روسری برند مجموعه را بپوشند، همه چیز متفاوت خواهد بود. باور نمی‌کنید؟ یک روز زمستانی در یک نمایشگاه بین‌المللی را تصور کنید. غرفه شما خاص تر خواهد شد؛ زمانی که پرسنل شما با روسری برند شرکت حضور پیدا کنند. آقایان با انداختن شال‌هایی با طرح شرکت می‌توانند مشتریان را به سمت خود جذب کنند. این تنها یک راهنما برای مشتریان خود نیست؛ این یک نوع تبلیغ است.

3- کارمندان خود را راحت کنید!

باور کنید پیدا کردن لباس برای آمدن به سرکار اصلا راحت نیست! ممکن است لباسی که از نظر کارمند شما مناسب است از نظر شما مناسب محیط کار نباشد! بله؛ انتخاب لباس مناسب می‌تواند استرس آور باشد. این موضوع می‌تواند آن‌ها را سردرگم کند. این روزها مدیران موفق به دنبال بالا بردن سطح رضایت شغلی کارمندان خود هستند. می‌توانید با انتخاب یک طرح مناسب برای طراحی اقدام کنید.

4- برندسازی کنید!

برندسازی کردن کار راحتی نیست! برای ساخت یک برند ابتدا به زمان و بعد از آن به طرح مورد نظر نیاز دارید. یک برند موفق این طرح را از پرسنل خود آغاز می‌کند. بهتر است لباس، دفتر، قلم و هر وسیله کارمند شما با برند شرکت مزین شود. اگر شما این کار را نکنید، دیگران ایده شما را استفاده می کنند. اینگونه شما در صحنه رقابت از موفق شدن بازمی‌مانید. پس اگر می‌خواهید یک برندسازی ماهرانه داشته باشید از طراحی شال و روسری پرسنل خود شروع کنید. یک طراحی با برند شخصی خود!

5- بالا بردن وفاداری کارمندان به مجموعه

کارمندان شما بابت این هدیه های زیبا قدردان و وفادار خواهند ماند. این فقط یک شال طراحی شده با برند مجموعه نیست! یک هدیه به پرسنل شماست. پرسنل شما زمانی از کنار شال و روسری آویز در کمد خود رد می شود احساس رضایت بهتری خواهد داشت.

6- تمایز کارمندان با کمک پوشش

شما می‌توانید برای هر کدام از بخش های متفاوت یک رنگ خاصی را طراحی کنید. مثلا برای امور مالی رنگ آبی  و برای امور فروش رنگ بنفش انتخاب کنید. این گونه هر کدام از بخش ها به راحتی قابل تشخیص است.

7- مشتریان خود را غافلگیر کنید.

یک لباس فرم زیبا می تواند مشتریان بیشتری جذب کند همانگونه که در قسمت بازاریابی گفتم انتخاب طرح می تواند مهم باشد.

چگونه برند خود را طراحی کنید؟

وسوسه شدید این کار را انجام دهید؟ نمی‌دانید چکار کنید؟ بگذارید ابتدا به شما بگویم چگونه برند خود را طراحی کنید. مراحل بعدی را می‌توانید با کارشناسان ساینا چاپ انجام دهید.

  • علامت و برند خود را در نظر بگیرید. در واقع علامت‌ها و نام ها خلاقانه انتخاب می‌شوند. این نام‌ها تکراری و مشابه دیگر برندها نخواهند بود!
  • طرح خود را متناسب با فعالیت خود انتخاب کنید. طراحی نباید مشتریان را به اشتباه بیندازد. اگر فعالیت شما در حوزه خیاطی است نمی توانید یک شال با طرح دونات داشته باشید!
  • متناسب با عرف جامعه باشد! بله امروزه روسری ها در طرح ها و اندازه های متفاوت قابل اجراست. روسری خود را با یک طرح عجیب و غریب طراحی نکنید! هر چه طرح شما ساده تر باشد در ذهن مشتریان به خوبی سپرده خواهد شد. طراحی شما نباید شما را انگشت نما کند! متناسب با عرف جامعه طراحی کنید.
  • با مُد هماهنگ باشید. بله امروزه طراحی و مد به طور پیوسته متغیر است. شما باید طرحی را انتخاب کنید که متناسب با برند شماست و از مد نمی فتد. این طراحی قرار است سالیان سال بر تن پرسنل شما باشد پس طرحی را انتخاب کنید که از مد نیفتد!
  • لوگوی شخصی خود را هک کنید. درست است که رنگ‌ها می توانند معرف خوبی باشند. اما رنگ ها به تنهایی کفایت نمی‌کنند! باید لگوی خود را انتهای روسری و شال حکاکی کنید. ترجیحا لگو را جایی طراحی کنید که پوشیده نشود. هدف شما شناساندن برند خود به مشتریان است؛ پس به مکان لوگو توجه کنید. اصولا پشت روسری جایی است که گره نمی‌خورد و به راحتی طرح دیده می شود. انتهای شال گردن نیز از گزینه‌های دیگر است.
  • از انتخاب علائم مرموز پرهیز کنید. شما  می‌خواهید  برند خود را به همگان نشان دهید. طراحی خود را جوری انجام دهید که تمام افراد بتوانند متوجه آن شوند.
  • ساده و روان انتخاب کنید. باید طرح خود را جوری انتخاب کنید که همه افراد بتوانند آن را به خاطر بسپارند.
  • پیام ها را دست کم نگیرید! بهتر است با روانشناسی رنگ ها آشنایی پیدا کنید. یک رنگ متناسب با محیط کاری خود انتخاب کنید. ترجیحا از رنگ های تند برای محیط کاری استفاده نکنید. رنگ های ملایم می توانند انرژی بیشتری ببخشند.

نتیجه گیری

  • در این مقاله با شما درباره چاپ شال و روسری با برند شخصی صحبت کردیم یکی از نکات مهم این است که بدانیم روش چاپ سابلیمیشن برای چاپ روسری و شال استفاده میشود. این روزها برای انتخاب طرح دلخواه خود نیازی به رفتن به مغازه‌ها ندارید. کافی است ابتدا طرح خود را انتخاب کنید. بعد از آن با چند کلیک ساده در سایت ساینا چاپ و انتخاب پارچه مد نظر خود سفارش دهید. این فقط چند دقیقه با چند کلیک ساده انجام می‌شود. پس همین الان اقدام کنید. برای بازاریابی یا برندسازی هیچگاه دور نیست! شال ها و روسری ها بوم نقاشی شما است تا ایده های شما را رنگ واقعیت ببخشد. با چند کلیک بر روی صفحه گوشی خود فکرهای دورن ذهن خود را عملی کنید. هنرمند درونی خود را آزاد کنید و جادو را مقابل چشمان خود ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط