چاپ شال و روسری

صفر تا صد چاپ شال و روسری

چاپ شال و روسری  و چاپ روی تیشرت به چه صورتی انجام می شود؟ آیا شناخت پارچه در خرید تیشرت خام تاثیرگذار است؟ چه دستگاه هایی برای چاپ روسری موجود است؟ چاپ روی لباس و چاپ روی مخمل چه روشهایی دارد؟ هزینه ی درخواستی برای چاپ روسری و شال چقدر است؟ بهترین روش چاپ روسری و شال چیست؟ در ادامه در نظر داریم توضیحات کاملی برای چاپ روسری و شال در اختیار شما قرار دهیم، برای کسب راهنمایی بیشتر در مورد روش چاپ دیجیتال و چاپ سابلیمیشن روسری با ما همراه باشید.

برای سفارش چاپ روسری و شال با برند شخصی می توانید همین اکنون با ما در تماس باشد و راهنمای لازم را به دست آورید. ما خدمات چاپ روسری با برند شخصی شما را مد نظر داریم. چاپ شال و روسری با برند شخصی چه مزیتی دارد؟  با استفاده از برند خود می توانید طرح مد نظر را بر روی روسری و شال چاپ کنید.  به منظور استعلام قیمت برای چاپ روی پارچه و کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید. پارچه هایی که برای چاپ طرح های ویژه مورد استفاده قرار می گیرند باید ویژگی های خاصی داشته باشند. در این صورت کیفیت نهایی بسیار عالی خواهد بود. طرحی که برای چاپ بر روی روسری یا شال انتخاب کرده اید، کاملا اختیاری است. در صورت نیاز می توانید از تجربه و تخصص همکاران ما برای انتخاب طرح های شیک، راهنمایی لازم را به دست آورید.  برخی از سازمان ها برای کارکنان و کارمندان خود روسری و شال هایی با طرح خاص سفارش میدهند که دارای آرم تجاری آنها است. در این صورت باید اقدامات چاپ روسری و شال را به افراد کاربلد بسپارند تا بتوانند از کیفیت نهایی مطمئن شوند.

روش های چاپ روسری و شال

روش های مختلفی برای چاپ شال و روسری موجود است که کارایی هر یک از آنها نیز متفاوت می باشد. دسته بندی های مختلفی برای چاپ طرح بر روی شال و روسری موجود است که به طور کلی می توان آنها را در دو دسته ی جداگانه طبقه بندی کرد.  روش های سنتی و روش های مدرن یا دیجیتال. در حال حاضر روش های جدید به دلیل کارایی فوق العاده ای که دارند، توانسته اند توجه بسیاری را به سوی خود جلب کنند. البته هزینه ی خرید دستگاه های مدرن برای چاپ روسری، زیاد است و این امر می تواند در هزینه ی نهایی تاثیر گذار باشد.  از جمله روش های چاپ روسری و شال می توان موارد زیر را نام برد:

 • چاپ سیلک یا چاپ خیس
 • چاپ قالبی
 • چاپ مستقیم
 • چاپ ترانسفر با کاغذ سابلیمیشن
 • چاپ دیجیتال و مدرن

در بین روش های یاد شده چاپ دیجیتال در دو دسته ی جداگانه طبقه بندی می شود که شامل: چاپ دیجیتال مستقیم و چاپ دیجیتال به روی کاغذ سابلیمیشن است. زمانی که پارچه ی انتخاب شده برای چاپ، نازک باشد یا برخی از ویژگی های مطلوب را نداشته باشد در این صورت نمی توان از روش چاپ مستقیم استفاده کرد. چاپ دیجیتال بدین گونه است که طرح بر روی کاغذ پرینت می شود و سپس با استفاده از دستگاه های خاص، طرح مد نظر بر روی کاغذ انتقال می یابد. دستگاه های به کار رفته برای این امر، عملکرد متفاوتی دارند.

چاپ روسری و شال با کیفیت

برای بهره مندی از چاپ شال و روسری با کیفیت حتما مراکز معتبر را هدف قرار دهید تا بتوانید از کیفیت نهایی راضی باشید. هرگونه ندانم کاری می تواند هزینه ی پرداخت شده برای خرید پارچه و چاپ را به باد دهد. در حال حاضر شرکت های مختلفی در این زمینه ی چاپ روسری فعالیت دارند. هر یک از آنها نیز با توجه به شرایط موجود، دستگاه هایی که برای این امر انتخاب کرده اند، هزینه ی متفاوتی را درخواست می کنند. با انتخاب یک مرکز معتبر می توانید از کیفیت چاپ روسری و شال مطمئن باشید.

ما به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در این حوزه، مفتخر آن هستیم که توانسته ایم در اولویت شما باشیم. برای اینکه فرایند چاپ طرح دلخواه بر روی روسری را با کیفیت مطلوب انجام دهیم، لازم است فاکتورهای مختلفی در اولویت قرار دهیم. انتخاب یک دستگاه مناسب از اصلی ترین پارامترها است. پرسنل مجرب و کاربلد به راحتی میتوانند کیفیت نهایی کار را افزایش دهند. ما با بهره مندی از یک تیم کاربلد،  خدمات بی نظیر برای چاپ طرح بر روی شال و روسری را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

زمانی که از رنگ مرغوب برای چاپ استفاده می شود و اقدامات تثبیت آن با دقت کافی صورت می گیرد، به مراتب کیفیت نهایی طرح نیز افزایش می یابد. روسری و شال هایی که دارای طرح هستند، باید به گونه ای باشند که به راحتی شسته شده و در برابر آفتاب خشک شوند. توجه به این متغیرها، در زمان چاپ بسیار مهم است. جهت ثبت سفارش چاپ روسری و شال می توانید با ما تماس بگیرید.

بهترین روش چاپ روسری و شال چیست؟

printing-of-scarf-from-0--100-01

روش های مختلفی برای چاپ شال موجود است که در بخش قبلی به طور کلی به برخی از مهمترین آنها پرداخته ایم و توضیحات مختصری ارائه شد. در بین روش های موجود چاپ سابلمیشین به عنوان یکی از روش های مدرن و جدید توانسته است توجه بسیاری را به سوی خود جلب کند. دستگاه های مختلفی برای چاپ با این روش مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه به دو دستگاه پرکاربرد اشاره خواهیم کرد.

در صورتی که کیفیت طرح چاپ شده بر روی روسری و شال برای شما مهم است، حتما روش های نوین را در اولویت قرار دهید. اگر چه به کار گیری این نوع از روش ها، هزینه ی بیشتری را درخواست می کننند ولی ارزش آن را دارد زیرا کیفیت شال و روسری را افزایش خواهد داد و شما می توانید به راحتی رضایت مشتریان خود را به دست آورید.

برای چاپ روسری و شال با روش سابلیمیشن از دو دستگاه استفاده می شود که در ادامه کارایی هر یک از آنها را به طور کامل مرد بررسی قرار می دهیم. این دو دستگاه شامل موارد زیر است:

 • دستگاه چاپ روسری و شال (پلاتر)
 • دستگاه چاپ روسری و شال (کلندر)

چاپ روسری و شال به طور عمده با استفاده از این روش انجام می شود. چاپ حرارتی که در بسیاری از مواقع از آن به عنوان چاپ سابلیمیشن نیز یاد می شود مانند سایر دستگاه های حرارتی است که دارای ابعاد ویژه ای می باشد. ابعاد این دستگاه باید مطابق با ابعاد پارچه ی انتخاب شده باشد.

printing-of-scarf-from-0--100-0-3

مراحل چاپ روسری و شال با این روش در سه مرحله انجام می شود. در مرحله اول، باید طرحی که را برای چاپ مد نظر دارید، در کامپیوتر انتخاب کنید. در مرحله ی بعدی طرح انتخاب شده بر روی کاغذ رول سابلیمیشن چاپ می شود و در مرحله ی آخر نیز طرح با استفاده از دستگاه حرارتی بر روی پارچه  منتقل می شود.

برای این کار داشتن تجربه و تخصص کافی بسیار مهم است . افراد مجرب به راحتی با در نظر گرفتن برخی از متغیرها، می توانند کیفیت چاپ را افزایش دهند. کاغذ و جوهری که برای این منظور انتخاب می شود باید مخصوص دستگاه حرارتی باشد، کاغذ های رول سابلیمیشن دو طرفه هستند. یک طرف آنها صاف می باشد که تحمل حرارتی زیادی دارد و طرف دیگر آن ها پرز دار است و پرینت باید بر روی این قسمت انجام شود.

مزیت چاپ سابلیمیشن

چاپ شال و روسری با روش سابلیمیشن به دلیل مزیت فوق العاده ای که دارد توانسته است جایگزین خوبی برای روش های قبلی باشد.  این روش هیچ گونه محدودیتی برای چاپ ندارد . کوچکترین جزئیات چاپ نیز قابل رویت است. از این روش به عنوان سریعترین روش برای چاپ روسری  و شال یاد می شود. به همین دلیل در کوتاهترین مدت زمان می توانید سفارش خود را با کیفیت عالی دریافت کنید. طرح های چاپ شده با این روش دوام زیادی دارد. از دیگر ویژگی های مطلوب این روش می توان به شسته شدن آن، لایه لایه نشدن طرح اشاره کرد.

دستگاه چاپ روسری و شال (پلاتر)

دستگاه چاپ شال و روسری (پلاتر) یکی از رایج ترین دستگاه ها برای چاپ سابلیمیشن است. از آنجایی که هر عکس با رسم نقطه نقطه و با عرض بالا، چاپ می شود می توان از این دستگاه برای چاپ بر روی روسری و شال استفاده کرد. این دستگاه دارای دو قسمت اصلی است و قلب آن نیز هدر می باشد. هدر نقش مهمی در کیفیت چاپ دارد. قیمت دیگر دستگاه نیز برد آن می باشد. که فرمان های لازم را صادر می کند. هر چه برد دستگاه با کیفیت باشد در این صورت کارایی کیفیت چاپ نیز بیشتر خواهد بود.

دستگاه چاپ روسری و شال (کلندر)

دستگاه چاپ شال و روسری (پلاتر) از دیگر دستگاه های به کار رفته در این روش است. برای اینکه بتوانیم طرح دلخواه را بر روی پارچه انتقال دهیم در این صورت از دستگاه کلندر استفاده می کنیم. این دستگاه از فشار و حرارت استفاده می کند تا رنگ را به مایع تبدیل نکند.  برای تصعید رنگ نیز به دمای 18 درجه سانتیگراد نیازمند هستیم.  البته درجه ی دمای به کار رفته با توجه به نوع پارچه متغیر است. مدت زمان لازم  برای این امر نیز یک دقیقه است.

قیمت چاپ سابلیمیشن

قیمت چاپ سابلیمیشن چقدر است؟ چه فاکتورهایی در هزینه ی نهایی چاپ روسری و شال تاثیر گذار است؟ هزینه ی درخواستی برای چاپ با توجه به فاکتورهای مختلف، متغیر است. به همین دلیل نمی توان یک نرخ مشخص را برای همه ی طرح ها و روش ها در نظر گرفت. به منظور اطلاع از قیمت درخواستی ی توانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید. به منظور جلب توجه شما عزیزان، در تلاش هستیم که هزینه ی مناسبی را به شما پیشنهاد دهیم. لازم به ذکر است هرگاه قیمت بسیار کمتری برای چاپ روسری و شال از شما درخواست شد، در این صورت به کیفیت آن شک کنید زیرا هیچ ارزانی، بی دلیل نخواهد بود و نیست.  از جمله پارامترهای موثر در قیمت چاپ روسری و شال می توان موارد زیر را نام برد:

 • کیفیت
 • نوع پارچه
 • روش به کار رفته
 • طرح انتخاب شده
 • کیفیت رنگ استفاده شده
 • متراژ مد نظر
 • ماندگاری طرح

هر یک از فاکتورها به مقدار قابل ملاحظه ی در قیمت چاپ شال و روسری تاثیر گذار است. ما از روش های نوین برای چاپ استفاده می کنیم . به همین دلیل است که توانسته رضایت کامل شما را به دست آوریم. اعتماد شما، سرمایه ی ما است. با ما از کیفیت چاپ روسری و شال به طور کامل مطمئن باشید. برای چاپ روسری و شال به مقدار زیاد برای تعداد زیادی از پارچه، تخفیف های ویژه ای را در نظر گرفته ایم. اگر چه در تورم ایجاد شده در کشور، هزینه ی درخواستی برای خدمات مختلف به مقدار زیاد افزایش یافته است ولی مجموعه ی ما در تلاش است هزینه ی مناسبی را به شما پیشنهاد دهد.

بهره مندی از خدمات چاپ روسری و شال

 • به منظور بهره مندی از خدمات چاپ روسری و شال می توانید با ما در تماس باشید. همکاران بخش پذیرش ما، توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. با ما در کوتاهترین مدت زمان، می توانید سفارش خود را تحویل بگیرید. از مهمترین مزیت انتخاب ما برای چاپ شال و روسری می توان موارد زیر را نام برد:

   

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طرح دلخواه
  • مشاوره ی رایگان
  • دریافت فوری و سریع
  • بهره مندی از تخفیف های ویژه
  • پشتیبانی تلفنی

  هدف ما، رضایت شما عزیزان است. همکاران ما متناسب با طرحی که شما انتخاب کرده اید و پارچه ای که مد نظرتان است، ایده های خوبی در اختیار شما قرار دهند.

باید نبایدهای چاپ شال

برای چاپ شال لازم است است برخی از باید و نبایدها را جدی بگیرید. در این صورت می توانید از کیفیت نهایی آن مطمئن باشید. جنس و رنگ شال انتخاب شده برای چاپ از اصلی ترین فاکتورها است. لازم به ذکر است که هر چه میزان پلی استر پارچه زیاد باشد در این صورت رنگ به راحتی در پارچه جذب می شود. روسر هایی از جنس ساتن، ابریشم، نخی بهترین گزینه برای این امر هستند.

برای اینکه از کیفیت چاپ روسری راضی باشید لازم است مراکز معتبر را انتخاب کنید. روسری و شال هایی که دارای طرح شک و با کیفیت هستند، به قیمت بیشتر به فروش میرسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط